Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Banjalučka policija uhapsila S.S. iz tog grada zbog sumnje da je u improvizovanoj laboratoriji uzgajao marihuanu, a u pretresu su mu pronađene tegle sa 1,45 kilograma te droge.
Osim droge u pretresu kuće i drugih prostorija otkrivena je svojevrsna komora, sa kompletnom opremom za uzgoj marihuane, kao što su UV lampe i ventilatori, dok je ventilacija bila priključena na dimnjak.
U PU Banjaluka navode da je S.S. uhapšen sinoć oko 21.25 časova, a na teret mu se stavlja da je počinio krivično djelo neovlaštena proizvodnja i promet drogom.
”Po naredbi Osnovnog suda u Banjaluci, a uz prethodnu saglasnost tužioca Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka izvršen je pretres kuće i pomoćnih objekata u Banjaluci koje koristi navedeno lice, kojom prilikom pronađeni su i oduzeti oprema za vještački uzgoj indijske konoplje, četiri stabljike i biljna materija nalik marihuani bruto mase oko 1,45 kilograma, digitalna vaga i drugi predmeti koji se mogu dovesti u vezu sa izvršenjem navedenog krivičnog djela”, saopštila je PU Banjaluka.
Dodaju da je u toku kriminalistička obrada nad S.S. Nakon kompletiranja i dokumentovanja predmeta protiv njega će biti dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Hronika
1 mj
2
Hronika
1 mj
0
Hronika
1 mj
0
Hronika
1 mj
5Najnovije
22
37
22
32
22
25
22
06
22
05
Trenutno na programu