Komentari:
0
Predsjednik Vlade Republike Srpske Savo Minić sastao se danas sa načelnikom Ribnika Duškom Dakićem.
Sastanku prisustvuju i direktor Puteva Republike Srpske Miroslav Janković i ministarka poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Anđelka Kuzmić.
Minić je prethodno u Spomen sobi položio vijenac i odao počast za 308 poginulih srpskih boraca sa ovog područja.
Minić će posjetiti i Šumsko gazdinstvo "Ribnik".

Republika Srpska
4 mj
5
Republika Srpska
4 mj
0
Republika Srpska
4 mj
0
Republika Srpska
4 mj
0Najnovije
16
50
16
50
16
44
16
40
16
39
Trenutno na programu