Извор:
АТВ
Коментари:
0
Кошаркаши Игокее поражени су од Зенита са 103:72 у трећем мечу Winline баскет купа.
Домаћи тим је имао предност током цијеле утакмице, па ослабљени Игоси нису успјели да понове игру из Лакташа, када су поражени тројком са звуком сирене.
Рендолф са 21 поеном водио је Зенит, Жбанов је убацио 19. Код Игокее Рори са 15 и Никола Поповић са 14 били су једини двоцифрени.
Игокеа у наредној утакмици гостује Униксу у Казању. Тај меч је заказан за 28. јануар.

Кошарка
6 мј
0
Кошарка
6 мј
5
Кошарка
6 мј
0
Кошарка
6 мј
0Најновије
23
07
23
04
22
56
22
53
22
47
Тренутно на програму