Коментари:
1
Одборник и лидер СПС-а у бањалучкој Скупштини Горан Селак нови је министар правде у Влади, због чега ће доћи до промјене и у локалном парламенту.
Умјесто Селака, мјесто одборника требало би да добије Маја Векић која је сљедећи кандидат са највише освојених гласова на локалним изборима.
Подсјећамо, до промјене ће доћи и у Народној скупштини.
Досадашњи посланик СНСД-а Зоран Стевановић преузеће функцију министра саобраћаја и веза у Влади Републике Српске.
Умјесто њега, у НСРС ће ући Сандра Еркић која је на прошлим локалним изборима завршила на трећој позицији по броју освојених гласова.
У НСРС ће ући са 6.383 гласа што је опет далеко више од великог броја опозиционих посланика.

Србија
9 мј
0
Бања Лука
9 мј
0
Регион
9 мј
0
Србија
9 мј
0Најновије
21
54
21
52
21
52
21
36
21
33
Тренутно на програму