Ранкица Пушић нови одборник у Скупштини града Бањалука

Извор:

АТВ

25.10.2023 13:30
Ранкица Пушић нови одборник у Скупштини града Бањалука

Ранкица Пушић (СНСД) нови је одборник у Скупштини града Бањалука.

Она је положила свечану заклетву, а у одборничку клупу ће сјести умјесто Срђана Амиџића (СНСД), који је именован за министра финансија и трезора у Савјету министара БиХ.

Ранкица Пушић је дугогодишњи директор Основне школе "Јован Дучић" у Залужанима у Бањалуци.

Подијели: