Извор:
АТВ

Помоћни објекат изгорио је јуче у бањалучком насељу Врбања, саопштили су из Ватрогасно-спасилачке бригаде.
Додали су да се ватра проширила и на кров куће.
Осим тога, бањалучки ватрогасци су јуче гасили и запаљено смеће у насељима Кола и Барловци.
Такође, они су имали и техничку интервенцију у лифту у улици Симе Матавуља, а отварали су и стан у улици Првог Крајишког корпуса.
Најновије
15
30
15
26
15
24
15
15
15
08
Тренутно на програму