
Двије особе повријеђене су у удесу у Бањалуци када је синоћ аутомобил слетјело у провалију.
Незгода се десила у 18.39 у мјесту Буквалек.

Како је наведено из Ватрогасно-спасилачке бригаде Бањалука, ватрогасци су интервенисали након овог удеса у којем су повријеђене двије особе.

У овом удесу, како је видљиво на фотографијама, аутомобил је потпуно уништен а за сада није познат степен повреда код особа које су биле у возилу, пишу Независне.
Најновије
16
14
16
07
16
01
16
00
15
58
Тренутно на програму