Додик: Прњавор се развија захваљујући сарадњи републичких и локалних институција

25.06.2026 16:07

Коментари:

1
Милорад Додик и Дарко Томаш
Фото: Iks/Milorad Dodik

Са руководством Града Прњавора и представницима телевизије К3 разговарао сам о пројектима који се тренутно реализују и који доносе конкретну корист нашим грађанима, саопштио је лидер СНСД-а Милорад Додик.

"Прњавор се развија захваљујући заједничком раду и доброј сарадњи републичких и локалних институција", навео је Додик на Иксу.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: