Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
1
Са руководством Града Прњавора и представницима телевизије К3 разговарао сам о пројектима који се тренутно реализују и који доносе конкретну корист нашим грађанима, саопштио је лидер СНСД-а Милорад Додик.
"Прњавор се развија захваљујући заједничком раду и доброј сарадњи републичких и локалних институција", навео је Додик на Иксу.
Са руководством Града Прњавора и представницима телевизије К3 разговарао сам о пројектима који се тренутно реализују и који доносе конкретну корист нашим грађанима.
Прњавор се развија захваљујући заједничком раду и доброј сарадњи републичких и локалних институција. pic.twitter.com/REDlyUBDYr
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 25, 2026
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Градови и општине
4 ч
0
Градови и општине
4 ч
0
Градови и општине
5 ч
1
Градови и општине
8 ч
0Најновије
Тренутно на програму