Извор:
АТВ

Бањалучка полиција ухапсила је једну особу због одбијања теста на присуство дроге.
"Д.З. из Бањалуке, због почињеног прекршаја из члана 220. Закона о основама безбједности саобраћаја на путевима у БиХ. Наведено лице је приликом контролe путничког возила марке „Peugeot“ којим је управљало, одбило да се подвргне испитивању на присуство oпојних дрога у организму", наведено је из ПУ Бањалука.
Најновије
13
24
13
16
13
14
13
09
13
02
Тренутно на програму