Izvor:
ATV

Za kraj sezone Bojan Nosović i Teodora Bjelogrlić donose vam veliko sumiranje rezultata u cijelom energetskom sektoru Republike Srpske, uz detaljnu priču o uvođenju Mehanizma za prekogranično prilagođavanje ugljenika i proizvođačima struje.
'Energo klub' i ove sezone pružio je relevantne aktuelnosti iz oblasti proizvodnje električne energije, te mogućnosti stvaranja obnovljivih izvora i njihove održivosti. Čule su se riječi stručnjaka i iskustva investitora. Pričalo se o razvoju sistema, trendovima i uspješnim projektima i informisalo o najvažnijim događajima posvećenim energetici.
Emisiju uređuje Bojan Nosović, a vodi Teodora Bjelogrlić.
'Energo klub' nedjelja u 18 časova i 20 minuta.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.
Najnovije
13
00
12
57
12
44
12
25
12
23
Trenutno na programu