Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Banjalučko preduzeće "Elektrokrajina" pustilo je danas u rad novu trafostanicu u naselju Debeljaci koja će doprinijeti stabilnijoj i pouzdanijoj isporuci električne energije za veći dio tamošnjih potrošača.
"Elektrokrajina" je saopštila da je sve urađeno radi rasterećenja elektro-mreže i kvalitetnijeg napajanja više stotina domaćinstava u Debeljacima, prenosi Srna.
Iz ovog preduzeća navode da će u predstojećem periodu pojačati obnovu i rekonstrukciju elektrodistributivne mreže, te će u unapređenje kvaliteta isporuke struje ulagati na područjima Krupe na Uni i Novog Grada na zapadu, do Prnjavora i dijela opštine Stanari na istoku, te Kupresa.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Banja Luka
1 mj
1
Banja Luka
1 mj
0
Banja Luka
1 mj
0
Banja Luka
1 mj
0Najnovije
23
21
23
06
22
57
22
38
22
32
Trenutno na programu