Autor:
ATVKomentari:
0
Banjalučko preduzeće "Elektrokrajina" pustilo je danas u rad novu trafostanicu u naselju Debeljaci koja će doprinijeti stabilnijoj i pouzdanijoj isporuci električne energije za veći dio tamošnjih potrošača.
"Elektrokrajina" je saopštila da je sve urađeno radi rasterećenja elektro-mreže i kvalitetnijeg napajanja više stotina domaćinstava u Debeljacima, prenosi Srna.
Iz ovog preduzeća navode da će u predstojećem periodu pojačati obnovu i rekonstrukciju elektrodistributivne mreže, te će u unapređenje kvaliteta isporuke struje ulagati na područjima Krupe na Uni i Novog Grada na zapadu, do Prnjavora i dijela opštine Stanari na istoku, te Kupresa.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Banja Luka
3 sedm
1
Banja Luka
3 sedm
0
Banja Luka
3 sedm
0
Banja Luka
4 sedm
0Najnovije
21
25
21
17
21
06
20
56
20
37
Trenutno na programu