Komentari:
0
Bez struje će u Banjaluci u utorak biti dijelovi četiri ulice.
Kako je saopšteno iz "Elektrokrajine", od devet do 14 bez struje će biti dio Bulevara vojvode Živojina Mišića br. 45.
"Od devet do 13 časova bez struje će biti dijelovi ulica Ozrenska i Nevesinjska, a od devet do 14 dio Ulice knjaza Miloša", naveli su oni.

Svijet
Prvi snimci haosa na Kipru: Uzletjeli lovci

Banja Luka
3 mj
0
Banja Luka
3 mj
0
Banja Luka
3 mj
0
Banja Luka
3 mj
0Najnovije
20
05
20
05
19
59
19
53
19
47
Trenutno na programu