Komentari:
0
Toksična politika bošnjačkih zvaničnika dovela ih je do potpune međunarodne izolacije, ocijenio je zamjenik predsjedavajuće Savjeta ministara Staša Košarac.
"Trojci ne preostaje ništa drugo nego da prati medije i društvene mreže i da gleda kako Srpska gradi međunarodni suverenitet", naveo je Košarac na društvenoj mreži "Iks".
Košarac je poručio da predsjednik SNSD-a Milorad Dodik i srpski član Predsjedništva BiH Željka Cvijanović u Sjedinjenim Američkim Državama rade ozbiljan posao za Republiku Srpsku.
Toksična politika bošnjačkih zvaničnika dovela ih je do potpune međunarodne izolacije. Trojci ne preostaje ništa drugo nego da prati medije i društvene mreže i da gleda kako Srpska gradi međunarodni suverentitet!@MiloradDodik i @Cvijanovic_Z u SAD rade ozbiljan posao za Srpsku!
— Staša Košarac (@StasaKosarac) February 4, 2026

BiH
4 mj
0
BiH
4 mj
0
BiH
4 mj
0
BiH
4 mj
0Najnovije
15
49
15
44
15
41
15
40
15
31
Trenutno na programu