Autor:
Bojan NosovićKomentari:
0
Gust dim širi se sa trebinjske deponije Obodina koju je ponovo zahvatio požar.
Vatrogasne ekipe su na terenu i ulažu sve napore da vatru obuzdaju za ATV kaže komandir TVJ Trebinje Dejan Kašiković.
"Požar je pod kontrolo, ne širi se ali je vatra otišla u dubinu. Na terenu smo i ulažemo sve napore",kaže Kašiković za ATV.
Ova ekološka katastrofa posebno guši mještane sela i naselja koja su blizu deponije.
Ovo nije prvi put da gori smeće na deponiji kojoj je još odavno istekao rok.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Društvo
2 mj
0
Društvo
2 mj
13
Društvo
2 mj
0
Društvo
2 mj
0Najnovije
15
44
15
41
15
40
15
31
15
29
Trenutno na programu