Komentari:
0
U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 30 beba, po 15 djevojčica i dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.
Deset beba rođeno je u Banjaluci, sedam u Doboju, pet u Bijeljini, po dvije u Foči, Istočnom Sarajevu, Prijedoru i Zvorniku.
U Banjaluci je rođeno sedam dječaka i tri djevojčice, u Doboju pet dječaka i dvije djevojčice, u Bijeljini četiri djevojčice i dječak, u Foči i Istočnom Sarajevu po dvije djevojčice, a u Prijedoru i Zvorniku po jedan dječak i po jedna djevojčica.
Poroda nije bilo u porodilištima u Trebinju, Gradišci i Nevesinju.

Društvo
5 mj
0
Društvo
5 mj
0
Ekonomija
5 mj
0
BiH
5 mj
2
Društvo
5 mj
0
Društvo
5 mj
0
Društvo
5 mj
0
Društvo
5 mj
0Najnovije
13
34
13
31
13
22
13
14
13
12
Trenutno na programu