Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Preostalo nam je još sedam mjeseci da proizvedemo preostalu trećinu od planirane proizvodnje kako bismo ispunili godišnji plan, rekao je za ATV izvršni direktor za proizvodnju i upravljanje HE Višegrad Darko Andrić.
On je dodao da je optimista kada je riječ o konačnom učinku:
"Očekujemo da će do kraja godine rezultat biti i značajno veći, te da ćemo zadržati punu pogonsku spremnost i realizovati sve planirano održavanje na godišnjem nivou. Očekujemo da ćemo godinu završiti sa prebačenom planskom proizvodnjom", kazao je Andrić.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Gradovi i opštine
16 h
0
Gradovi i opštine
17 h
0
Gradovi i opštine
20 h
0
Gradovi i opštine
1 d
0Najnovije
12
25
12
22
12
17
12
15
12
11
Trenutno na programu