Autor:
ATV redakcijaKomentari:
1
Sa rukovodstvom Grada Prnjavora i predstavnicima televizije K3 razgovarao sam o projektima koji se trenutno realizuju i koji donose konkretnu korist našim građanima, saopštio je lider SNSD-a Milorad Dodik.
"Prnjavor se razvija zahvaljujući zajedničkom radu i dobroj saradnji republičkih i lokalnih institucija", naveo je Dodik na Iksu.
Sa rukovodstvom Grada Prnjavora i predstavnicima televizije K3 razgovarao sam o projektima koji se trenutno realizuju i koji donose konkretnu korist našim građanima.
Prnjavor se razvija zahvaljujući zajedničkom radu i dobroj saradnji republičkih i lokalnih institucija. pic.twitter.com/REDlyUBDYr
— Milorad Dodik (@MiloradDodik) June 25, 2026
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Gradovi i opštine
4 h
0
Gradovi i opštine
4 h
0
Gradovi i opštine
5 h
1
Gradovi i opštine
8 h
0Najnovije
Trenutno na programu