Dodik: Prnjavor se razvija zahvaljujući saradnji republičkih i lokalnih institucija

25.06.2026 16:07

Komentari:

1
Милорад Додик и Дарко Томаш
Foto: Iks/Milorad Dodik

Sa rukovodstvom Grada Prnjavora i predstavnicima televizije K3 razgovarao sam o projektima koji se trenutno realizuju i koji donose konkretnu korist našim građanima, saopštio je lider SNSD-a Milorad Dodik.

"Prnjavor se razvija zahvaljujući zajedničkom radu i dobroj saradnji republičkih i lokalnih institucija", naveo je Dodik na Iksu.

Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Podijeli: