Izvor:
24sata.hr
Komentari:
0
U petak oko 16.45 na Velesajmu u Zagrebu dvoje mlađih ljudi je napala grupa mladića.
"Ovdje se okupila gomila ljudi. Sve je puno policije. Tu je i Hitna pomoć", javio je čitalac portala 24sata.hr.
Policija je u službene prostorije privela jednu osobu te se utvrđuju sve okolnosti događaja.
Na Velesajmu u Zagrebu se trenutno održava poznati sajam knjiga Interliber, a posjetioci dolaze iz cijele Hrvatske.

Hronika
7 mj
0
Hronika
7 mj
0
Hronika
7 mj
0
Hronika
7 mj
1Najnovije
12
44
12
25
12
23
12
20
12
07
Trenutno na programu