Komentari:
0
Adnan Šerak je digao dva kantonalna MUP-a na noge, nakon što je prethodno za njim raspisana operativna potraga.
Kako saznaje portal "Avaza", on je svog poznanika iz Ilijaša pretukao.
I ne samo to, nego ga je šamarao, maltretirao i sve to je snimao mobitelom.
Nešto slično Šerak je uradio i prije četiri godine u naselju Švrakino Selo. On je tada premlatio muškarca, a onda ga oteo i zarobio u njegovoj kući.
Podsjećamo, Šerak je osuđivan i za ubistvo, kada je nasmrt pretukao Dženana Džaku, osuđenika iz Sarajeva. Osuđivan je i za pokušaje ubistva Dragana Jeftića i Irfana Osmića.
Za njim se tragalo i 2018. godine kada se nije vratio s dopusta, a koji je dobio kako bi roditeljima pomogao u cijepanju drva.

Hronika
1 mj
2
Hronika
1 mj
1
Hronika
1 mj
1
Hronika
1 mj
0Najnovije
10
11
10
05
10
01
10
00
09
53
Trenutno na programu