Komentari:
0
Posjeta Vašingtonu bila je prilika za razgovor sa članom Predstavničkog doma Kongresa SAD iz Republikanske stranke Majkom Tarnerom, sa kojim sam razmijenila mišljenja o trenutnoj političkoj situaciji u BiH, navela je srpski član Predsjedništva BiH Željka Cvijanović.
"Izrazila sam zadovoljstvo izbalansiranim pristupom američke administracije prema svim narodima, kao i činjenicom da po prvi put postoji i ekonomski interes prema BiH", navela je ona na Instagramu.
Istakla je da je krajnje vrijeme da domaće institucije preuzmu odgovornost za sve procese, bez stranog diktata.
Srpski član Predsjedništva BiH Željka Cvijanović sastala se danas u Vašingtonu i sa Klaudijom Teni, članicom i kopredsjedavajućom srpskog kokusa u Predstavničkom domu američkog Kongresa iz Republikanske stranke.

Republika Srpska
3 sedm
0
Republika Srpska
3 sedm
1
Republika Srpska
3 sedm
0
Republika Srpska
3 sedm
2Najnovije
10
00
09
40
09
36
09
23
09
19
Trenutno na programu