Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Rukovodstvu, urednicima, novinarima i svim zaposlenima na Alternativnoj televiziji Banja Luka, u svoje i u ime Ministarstva pravde u Vladi Republike Srpske, čestitam 29 godina, postojanja i rada, u čestitki navodi ministar pravde Republike Srpske Goran Selak.
"Svima vama, od srca želim niz uspješnih godina koje dolaze, da se razvijate i da vam rastu rejtinzi i gledanost, kao i da ostanete jedan od najznačajnijih domaćih i regionalnih medija koji je aktivno učestvovao u stvaranju društva, u kojem živimo.
Takođe, da postignete još bolje rezultate na svim poljima rada, kao i da održimo tradicionalno uspješnu saradnju.
Posebno, imajući u vidu činjenicu da je tokom proteklih godina, ATV kontinuirano uspijevala da, uprkos svim izazovima, svojim profesionalnim i prepoznatljivim radom, opstane te ojača svoj uticaj na medijskoj sceni u našoj zemlji i regionu a u službi svojih gledalaca", poručio je Selak u čestitki.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Društvo
2 sedm
0
Društvo
2 sedm
0
Društvo
2 sedm
0
Društvo
2 sedm
0Najnovije
22
57
22
38
22
32
22
19
22
15
Trenutno na programu