Autor:
ATVKomentari:
0
Članovi delegacije Republike Srpske koja je boravila u Moskvi na obilježavanju Dana pobjede nad fašizmom održaće sutra u Banjaluci konferenciju za novinare.
Konferencija će biti održana u Palati Republike u 11.00 časova, najavljeno je iz Kabineta predsjednika Srpske.
Delegaciju Srpske u Moskvi činili su predsjednik Republike Siniša Karan, predsjednik Narodne skupštine Nenad Stevandić i predsjednik Milorad Dodik.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Republika Srpska
3 sedm
6
Republika Srpska
3 sedm
6
Republika Srpska
3 sedm
0
Republika Srpska
3 sedm
16Najnovije
23
00
22
58
22
47
22
41
22
37
Trenutno na programu