Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Vlada Republike Srpske obezbijedila je više do 4,3 miliona maraka za proširenje kapaciteta produženog boravka u pet banjalučkih osnovnih škola.
Riječ je o četiri osnovne škole „Branko Radičević“, „Đura Jakšić“, „Aleksa Šantić“ i „Branko Ćopić“ i peta škola OŠ „Georgi Stojkov Rakovski“, koja je u fazi pribavljanja lokacijskih uslova, urbanističkih, tehničkih uslova, pribavljanja projektne dokumentacije, a kada se dobije građevinska dozvola, onda se raspisuje javni poziv, a kako nam je potvrdio ministar prosvjete i kulture Borivoje Golubović.

Republika Srpska
Vlada ulaže 4 miliona KM u proširenje produženog boravka: Rješenje za 800 učenika u Banjaluci
Osim proširivanja kapaciteta produženog boravka u Republici Srpskoj, resorno ministarstvo i Vlada Srpske daju prostor, odnosno saglasnost svim školama za sanaciju, rekonstrukciju, adaptaciju, nadogradnju, rješavanje grijanja u onim školama gdje je sistem dotrajao, a radi se oko 10 miliona KM ulaganja.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Republika Srpska
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
0
Republika Srpska
3 sedm
0Najnovije
19
58
19
49
19
46
19
36
19
28
Trenutno na programu