Аутор:
АТВКоментари:
1
Након Свете архијерејске литургије, око Храма Христа Спаситеља услиједила је спасовданска литија.
Светој архијерејској литургији у бањалучком Храму Христа Спаситеља присуствовали су највиши званичници Републике Српске и велики број вјерника.
Богослужењу су присуствовали српски члан Предсједништва БиХ Жељка Цвијановић, предсједник Народне скупштине Ненад Стевандић, премијер Српске Саво Минић, предсједник СНСД-а Милорад Додик, као и градоначелник Драшко Станивуковић.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
13
16
13
09
13
01
12
55
12
48
Тренутно на програму