Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Замјеник предсједавајућег Дома народа Парламентарне скупштине Никола Шпирић обавијестио је предсједавајућег овог дома Кемала Адемовића да он, као и делегати Средоје Новић и Радован Ковачевић неће присуствовати сједници коју је заказао за понедјељак, 27. априла.
"С обзиром на то да сте наставили самоиницијативно сазивање сједнице Дома народа, кршећи на тај начин Пословник о раду Дома народа, избјегавајући договор и консултације у Колегијуму, игноришући уставну и пословничку већину из Клуба делегата српског народа, желим Вас обавијестити да делегати Средоје Новић, Радован Ковачевић и ја нећемо бити у прилици да присуствујемо заказаној сједници", наводи се у образложењу.
Шпирић је Адемовићу пожелио успјешан рад, у нади да су се разумјели на прошлој сједници Колегијума Дома народа и да ће се вратити у оквире Пословника.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

БиХ
2 мј
4
БиХ
2 мј
10
БиХ
2 мј
0
БиХ
2 мј
0Најновије
17
29
17
11
17
10
17
05
16
52
Тренутно на програму