Аутор:
АТВКоментари:
1
Окружно јавно тужилаштво у Бијељини запримило је 15. маја извјештај против градоначелника Бијељине Љубише Петровића због сумње да је злоупотријебио службени положај.
Из тужилаштва су Срни потврдили да је овај извјештај придружен раније формираном предмету, у оквиру којег поступајући тужилац континуирано предузима законом прописане мјере и радње и прикупља доказе у циљу доношења тужилачке одлуке.
Градоначелник Бијељине Љубиша Петровић осумњичен је за злоупотребу службеног положаја исплатом више од 100.000 КМ противно правним актима града.
Из Полицијске управе Бијељина навели су иницијале осумњиченог и да је извјештај о почињеном кривичном дјелу поднесен у понедјељак, 11. маја.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Друштво
3 седм
0
Друштво
3 седм
0
Друштво
3 седм
0
Друштво
3 седм
0Најновије
15
07
14
55
14
53
14
46
14
42
Тренутно на програму