Коментари:
0
У саобраћајној несрећи која се десила данас, 30. маја, на путу Губавац - Бистрица у мјесту Лозна Лука, у Бијелом Пољу, погинуле су двије особе.
Страдали су возач и сувозач. На лицу мјеста је полиција, екипа Хитне службе и двије екипе Службе заштите и спасавања.
Како су саопштили из Службе заштите и спашавање у несрећи је учествовало једно возило које је из за сада непознатог разлога слетјело са пута.
Увиђај је у току.
Саобраћајна несрећа полицији је пријављена у девет сати и 47 минута.
(РТЦГ)

Регион
2 седм
0
Регион
2 седм
0
Регион
2 седм
0
Регион
2 седм
0Најновије
23
04
22
46
22
25
22
10
21
59
Тренутно на програму