Autor:
Nikola LučićKomentari:
0
Košarkaši Igokee i naredne sezone biće dio FIBA Lige šampiona.
Iz FIBA su potvrdili imena 30 ekipa, među kojima se nalazi i tim Nenada Stefanovića.
Još dvije ekipe izboriće plasman kroz kvalifikacije.
Za učešće u novoj sezoni prijavio se 61 klub.
FIBA je saopštila da se takmičenju vratio Bon Telekom, kao i Peristeri. Među povratnicima je i Cibona, dok AEK ostaje jedini tim koji je učestvovao u svih 11 izdanja Lige šampiona.
Ritas
Hoventut
Mursija
Bilbao
Unikaha
Alba Berlin
Bamberg
Bon Telekom
Juventus Utena
Nanter 92
Šole Basket
Strazbur
AEK
Peristeri
Trabzonspor
Galatasaraj
Nimburk
Pardubice
Spartak Subotica
Cibona
Legija Varšava
Ređana
Vareze
Igokea m:tel
Bnei Herclija
Hapoel Holon
Sabah
Sombatelji
Antverpen
Porto
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.
Najnovije
19
48
19
48
19
40
19
40
19
38
Trenutno na programu