Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković oglasio se nakon što je premijer Republike Srpske Savo Minić predložio da se umjesto TV duela razgovor održi u Kući Milanovića.
"Pristajem", napisao je Stanivuković kratko na društvenoj mreži Iks.
Podsjećamo, Minić je ranije, povodom brojnih upita televizija o organizovanju TV duela između njega i gradonačelnika Banjaluke, poručio da nema favorizovanih, ali ni nepoželjnih medija, već je predložio da se razgovor održi u Kući Milanovića.

Republika Srpska
Minić predložio mjesto za TV duel sa Stanivukovićem
Pristajem. https://t.co/pW37KFCQIR
— Draško Stanivuković (@Stanivukovic_D) March 12, 2026
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Banja Luka
3 mj
0
Banja Luka
3 mj
1
Banja Luka
3 mj
0
Banja Luka
3 mj
0Najnovije
19
20
19
12
19
09
19
07
19
05
Trenutno na programu