Autor:
Bojan NosovićKomentari:
0
I dalje gori trebinjska deponija a gust dum i nesnosan smrad spustili su se u sami centar grada.
"Ovo je teško ugasiti jer je požar otišao u dubinu deponije. I sinoć oko ponoći sam izlazio na teren", za ATV kaže komandir trebinjskih vatrogasaca Dejan Kašiković.
Napored daju i komunalci koji zgarište pokušavaju zatrpati.

Društvo
Haos na trebinjskoj deponiji: Šire se dim i smrad
Požar na deponiji Obotina krenuo je u subotu u poslijepodnevnim satima.
Ovoj deponiji je istekao rok a za sanaciju je potrebno oko 16 miliona maraka. Projekat je urađen.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Gradovi i opštine
2 mj
0
Gradovi i opštine
2 mj
1
Gradovi i opštine
2 mj
0
Gradovi i opštine
2 mj
0Najnovije
21
54
21
52
21
52
21
36
21
33
Trenutno na programu