Autor:
Stevan LulićKomentari:
0
Policija u Kozluku uhapsila je juče, 04. februara 2026. godine, dvije osobe koje je zatekla tokom krađe u jednom napuštenom objektu.
G.H. i M.M, oba sa područja Zvornika, uhvaćeni su tokom svog "pohoda" nakon što je policija dobila prijavu od osobe M.B.
"Istog dana, nadležnoj Policijskoj stanici obratilo se lice inicijala M.B. i prijavilo da se u jednom napuštenom objektu na području grada Zvornika čuje buka", saopšteno je iz Policijske uprave Zvornik.

Hronika
Četvoro Banjalučana uhapšeno zbog droge
Nakon dolaska na teren, službenici su pomenuti dvojac zatekli kako skidaju bakarni materijal.
O svemu je obaviješteno nadležno tužilaštvo.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.
Najnovije
21
54
21
52
21
52
21
36
21
33
Trenutno na programu