Autor:
ATV redakcijaKomentari:
3
Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik rekao je da je u ruskom Sankt Peterburgu, na sastanku sa rukovodstvom kompanije "Gasprom", dogovorio da Republika Srpska i dalje dobija gas po povlašćenim cijenama.
"Te cijene će biti produžene krajem mjeseca za sljedeću godinu. I moram da kažem da je to vrlo korektno", rekao je Dodik za medije iz Republike Srpske.
Dodik je istakao da je tokom sastanka bilo riječi i o gasnim konekcijama u BiH - istočnoj i južnoj, te naveo da ruska strana nema problem sa južnom konekcijom, već želi da isporučuje gas svima kojima je to potrebno.
Dodik sa ministrom privrede i preduzetništva Republike Srpske Radenkom Bubićem i zamjenikom ministra za evropske integracije i međunarodnu saradnju Republike Srpske Nemanjom Kovačevićem, učestvuje na Međunarodnom ekonomskom forumu u Sankt Peterburgu.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Republika Srpska
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
0Najnovije
21
38
21
33
21
30
21
26
21
20
Trenutno na programu