Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik poručio je danas da se pravednost društva mjeri time koliko brine o najmlađima i najstarijima.
Dodik je na društvenoj mreži "Iks" napisao da je danas u Bijeljini, bez protokola, razgovarao sa ljudima zbog kojih Republika Srpska postoji i zbog kojih se vrijedi boriti za njenu budućnost.

Društvo
Prilika za mlade u Srpskoj da osvoje do 1.000 KM
"Od dječaka koji tek biraju svoj put do ljudi koji su cijeli život gradili Republiku Srpsku i svako od njih je njen važan dio", dodao je Dodik.
Od dječaka koji tek biraju svoj put do ljudi koji su cijeli život gradili Republiku Srpsku i svako od njih je njen važan dio.
U Bijeljini bez protokola i u razgovoru s ljudima zbog kojih Republika Srpska postoji i zbog kojih vrijedi boriti se za njenu budućnost.
Pravednost društva se… pic.twitter.com/BzuYEzoafS
— Milorad Dodik (@MiloradDodik) June 2, 2026
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Republika Srpska
2 sedm
2
Ljubav i seks
2 sedm
0
Tenis
2 sedm
0
Region
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
2
Republika Srpska
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
5
Republika Srpska
2 sedm
0Najnovije
23
01
22
50
22
50
22
39
22
38
Trenutno na programu