Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Predsjednik banjalučkog Gradskog odbora SDS-a Željko Raljić podnio je neopozivu ostavku na ovu funkciju, a razlog je izbor Biljane Lukić za nosioca liste ove stranke u izbornoj jedinici 3.
Kako je Raljić naveo, izbor Lukićeve je poruka da za njegov dosadašnji rad i političko djelovanje ne postoji dovoljno povjerenje.
"Smatram da je moja politička i moralna obaveza da preuzmem odgovornost. Zbog toga ne podnosim ostavku samo na funkciju predsjednika Gradskog odbora, već i na sve ostale funkcije koje obavljam unutar Srpske demokratske stranke. Smatram da je to jedini ispravan i odgovoran potez kojim pokazujem dosljednost i poštovanje prema volji stranačkih organa i članstva", rekao je Raljić.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Republika Srpska
1 h
0
Republika Srpska
1 h
0
Republika Srpska
5 h
0
Republika Srpska
5 h
0Najnovije
12
25
12
22
12
17
12
15
12
11
Trenutno na programu