Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Republika Srpska nastavlja saradnju na najvišem nivou sa Ruskom Federacijom, poručio je predsjednik SNSD-a Milorad Dodik za RTRS, nakon dolaska delegacije Srpske u Sankt Peterburg, gdje učestvuje na Međunarodnom ekonomskom forumu.
Dodik je istakao da će delegacija Srpske danas i sutra razgovarati sa brojnim ruskim partnerima iz oblasti politike, privrede, kulture i obrazovanja o nastavku saradnje. Strateška saradnja sa Ruskom Federacijom je na visokom nivou i to se moglo vidjeti u posljednih mjesec dana", rekao je Dodik.
Predviđeni su sastanci sa guvernerom Sankt Peterburga Aleksandrom Beglovim, kome će biti uručen Orden zastave Republike Srpske sa zlatnim vijencem, kao i sa predsjednikom Tatarstana Rustamom Minihanovim i predstavnicima kompanije “Gasprom“.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Svijet
2 sedm
0
Svijet
2 sedm
0
Svijet
2 sedm
0
Svijet
2 sedm
0Najnovije
19
24
19
21
19
17
19
07
19
03
Trenutno na programu