Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Млада глумица Биљана Чекић средином прошле недјеље имала је удес. Како се наводи, изгубила je контролу над аутомобилом и слетела са пута.
Биљана се сада огласила и открила да је и даље у болници. Само је кратко изјавила да је добро, али да тренутно не може да хода због натекнућа карлице.

"У болници сам, добро сам. Нисам у стању да причам. Имам благо натекнуће карлице, не могу да ходам", рекла је Биљана Чекић за "Блиц".
На мрежама и у Вибер групама објављене су фотографије несреће у којој је млада глумица учествовала.

Како се може видјети, њен аутомобил је смрскан, а ограда на мосту је покидана.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
15
16
15
15
15
11
15
10
15
01
Тренутно на програму