Огласила се Дара из Јасеновца: У болници сам, не могу да ходам

22.06.2026 14:08

Коментари:

4
Глумица Биљана Чекић
Фото: Screenshot/Instagram

Млада глумица Биљана Чекић средином прошле недјеље имала је удес. Како се наводи, изгубила контролу над аутомобилом и слетела са пута.

Биљана се сада огласила и открила да је и даље у болници. Само је кратко изјавила да је добро, али да тренутно не може да хода због натекнућа карлице.

"У болници сам, добро сам. Нисам у стању да причам. Имам благо натекнуће карлице, не могу да ходам", рекла је Биљана Чекић за Блиц.

Како је дошло до саобраћајке

"Она је управљала аутомобилом "шкода" и у једном тренутку изгубила је контролу над возилом и пробила заштитну ограду и слетела са моста. У аутомобилу са њом су биле још двије дјевојке и све су задобиле повреде", рекао је саговорник за "Српскаинфо" и додао:

Дара из Јасеновца

Медији: Дара из Јасеновца имала удес код Бањалуке?

"Чудно је да су прошле само са лакшим повредама, дословно су пробиле ограду и слетјеле у провалију од неколико метара. Шта је узрок несреће за сада се не зна, то ће утврдити даља истрага", рекао је извор.

Подсјетимо, Биљана Чекић освојила је срца публике и дубоко дирнула цијелу нацију својом улогом мале Даре у филму "Дара из Јасеновца".

Ову велику и тешку главну улогу млада глумица је добила на кастингу који је био организован у њеној школи.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: