Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
4
Млада глумица Биљана Чекић средином прошле недјеље имала је удес. Како се наводи, изгубила контролу над аутомобилом и слетела са пута.
Биљана се сада огласила и открила да је и даље у болници. Само је кратко изјавила да је добро, али да тренутно не може да хода због натекнућа карлице.
"У болници сам, добро сам. Нисам у стању да причам. Имам благо натекнуће карлице, не могу да ходам", рекла је Биљана Чекић за Блиц.
"Она је управљала аутомобилом "шкода" и у једном тренутку изгубила је контролу над возилом и пробила заштитну ограду и слетела са моста. У аутомобилу са њом су биле још двије дјевојке и све су задобиле повреде", рекао је саговорник за "Српскаинфо" и додао:

Сцена
Медији: Дара из Јасеновца имала удес код Бањалуке?
"Чудно је да су прошле само са лакшим повредама, дословно су пробиле ограду и слетјеле у провалију од неколико метара. Шта је узрок несреће за сада се не зна, то ће утврдити даља истрага", рекао је извор.
Подсјетимо, Биљана Чекић освојила је срца публике и дубоко дирнула цијелу нацију својом улогом мале Даре у филму "Дара из Јасеновца".
Ову велику и тешку главну улогу млада глумица је добила на кастингу који је био организован у њеној школи.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Градови и општине
1 ч
0
Друштво
1 ч
0
Савјети
1 ч
0
Друштво
1 ч
0Најновије
15
16
15
15
15
11
15
10
15
01
Тренутно на програму