Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
4
Бивши предсједник Градског одбора СНСД Владо Ђајић поднио је данас оставку на чланство и све функције унутар Савеза независних социјалдемократа.
"Захвалан сам на сарадњи коју смо имали у протеклих седам година до сада, на коју сам поносан и која је имала сјајне резултате у развоју Универзитетског клиничког центра Републике Српске, као и у очувању и унапређењу институција Република Српска", навео је Ђајић.
Као појединац и патриота, додаје он, у свим својим капацитетима остаје на располагању свима који желе радити у интересу Републике Српске.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму