Аутор:
АТВКоментари:
0
Би-би-си (ББЦ) у извјештају о оставци Кристијана Шмита пише да би лидер СНДС-а Милорад Додик могао да буде дугорочни побједник јер би канцеларија ОХР-а могла да изгуби подршку САД, а уз Русију то би значило њен крај.
У острашћеном тексту Би-Би-Си постојање БиХ изједначава са опстанком ОХР-а који се као инструмент супротстављао "сепаратизму" Срба, али индиректно и Хрвата.
Иако је ријеч о штуром извјештају који потписује дописник из Љубљане, само писање британског медија завршило је на насловници ФБиХ медија.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
4 седм
3
Свијет
4 седм
0
Република Српска
4 седм
0
Друштво
4 седм
30Најновије
08
21
08
16
08
12
08
04
08
03
Тренутно на програму