Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Градоначелник израелског града Модин Хаим Бибас захвалио је српском члану Предсједништва БиХ Жељки Цвијановић на пријатељству и подршци коју пружа Израелу.
"Цвијановићева је велики пријатељ и велика подршка Израелу, на сваком мјесту и у сваком изазову. Хвала Вам", рекао је Бибас на отварању конференције "Муниекспо" у Тел Авиву, преноси "Срна".
Цвијановићева се данас обратила на отварању конференције.
"Муниекспо" је водећа међународна конференција и сајам урбаних иновација у Израелу, који организује Федерација локалних власти.
Српски члан Предсједништва БиХ борави у вишедневној посјети Израелу током које се састала са државним руководством и обратила се на Самиту међународне политике.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
12
28
12
20
12
16
12
16
12
14
Тренутно на програму