Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Струје сутра у Милићима неће имати 2.500 потрошача због годишњег ремонта, саопштено је из "Електро-Бијељине".
Најављено је да ће плански ремонт трафостанице "Милићи" и припадајућих далековода трајати од 8.30 до 17.00 часова.
Без електричне енергије ће бити потрошачи у градском подручју Милића и неколико насеља у руралном дијелу општине.
Из "Електро-Бијељине" су навели да се ремонтом трафостанице "Милићи" настављају активности на најзначајнијим електроенергетским објектима у регији Бирач, што је од великог значаја за кориснике и поузданост система дистрибуције електричне енергије.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Друштво
2 седм
0
Друштво
2 седм
0
Друштво
2 седм
2
Друштво
2 седм
2Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму