Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
2
Припадници Управе за ваздухопловство МУП-а Републике Српске извршили су ванредни медицински транспорт пацијента из Бањалуке у Београд, који треба да стигне на лет за Минск гдје га очекује трансплантација бубрега, изјавила је Срни начелник Одјељења за односе са јавношћу МУП-а Мирна Миљановић.
Миљановићева је рекла да је медицински транспорт из Бањалуке у Београд извршен синоћ.
Она је навела да су првих пет дана јуна припадници Управе за ваздухопловство реализовали 52 ванредна медицинска транспорта пацијената са ширег подручја Бањалуке, Требиња, Фоче и Источног Сарајева.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Свијет
3 седм
0
Друштво
3 седм
2
Хроника
2 седм
0
Хроника
3 седм
0
Друштво
2 седм
2
Друштво
2 седм
0
Друштво
2 седм
1
Друштво
2 седм
2Најновије
20
49
20
46
20
45
20
43
20
40
Тренутно на програму