Извор:
СРНА
Коментари:
0
У Болници "Др Младен Стојановић" у Приједору од четвртка, 15. јануара, биће забрањене посјете пацијентима, саопштено је данас из ове здравствене установе.
- Посјете се забрањују због погоршане епидемиолошке ситуације повезане са респираторним заразним болестима - наведено је у саопштењу.

Градови и општине
5 мј
0
Градови и општине
5 мј
0
Градови и општине
5 мј
0
Градови и општине
5 мј
0Најновије
17
56
17
53
17
43
17
33
17
23
Тренутно на програму