Извор:
СРНА
Коментари:
0
У Болници "Др Младен Стојановић" у Приједору од четвртка, 15. јануара, биће забрањене посјете пацијентима, саопштено је данас из ове здравствене установе.
- Посјете се забрањују због погоршане епидемиолошке ситуације повезане са респираторним заразним болестима - наведено је у саопштењу.

Градови и општине
5 мј
0
Градови и општине
5 мј
0
Градови и општине
5 мј
0
Градови и општине
5 мј
0Најновије
19
25
19
24
19
20
19
17
19
00
Тренутно на програму