Ушао у супротну траку па возио у рикверц - несвакидашњи снимак из БиХ

23.06.2026 14:27

Коментари:

0
Вожња у рикверц у Сарајеву
Фото: Screenshot / YouTube

У Сарајеву је у уторак, 23. јуна, у насељу Скендерија снимљено возило које је кренуло траком супротног смјера.

Према снимку који је објавио портал Црна Хроника, на снимку се види возило марке "Голф" које се налази у супротном смјеру.

Возач возила је на снимку ишао лагано у рикверц како би успио да дође до дијела пута на којем се може укључити у правилну траку.

Посебно је занимљиво видјети да су возачи показали стрпљење током ове ситуације.

Снимак можете погледати у наставку:

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: