Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
У Сарајеву је у уторак, 23. јуна, у насељу Скендерија снимљено возило које је кренуло траком супротног смјера.
Према снимку који је објавио портал Црна Хроника, на снимку се види возило марке "Голф" које се налази у супротном смјеру.
Возач возила је на снимку ишао лагано у рикверц како би успио да дође до дијела пута на којем се може укључити у правилну траку.
Посебно је занимљиво видјети да су возачи показали стрпљење током ове ситуације.
Снимак можете погледати у наставку:
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Градови и општине
1 ч
0
Градови и општине
5 ч
0
Градови и општине
6 ч
0
Градови и општине
6 ч
0Најновије
15
32
15
17
14
53
14
51
14
46
Тренутно на програму