Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Због планских радова на годишњем ремонту, велики дио општине Лопаре сутра, у сриједу 24. јуна, привремено ће остати без напајања електричном енергијом.
Како је саопштено из предузећа "Електро-Бијељина", радници ће изводити радове на чворишту 35/10 кВ "Прибој" и припадајућим далеководима "Прибој", "Потраш", "Пељаве" и "Колобара".
Искључење је планирано у периоду од 9.00 до 17.00 часова.
У овом термину електричну енергију неће имати око 1.300 корисника у сљедећим насељеним мјестима: Прибој, Пељаве, Подгора, Потраш, Липовица Бријест, Завршје и Мумбашићи.
"Молимо наше кориснике за стрпљење, јер су најављени радови битни за дугорочну поузданост система дистрибуције електричне енергије", поручили су из "Електро-Бијељине".
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Сцена
1 ч
0
Култура
1 ч
0
Хроника
1 ч
0
Република Српска
1 ч
0Најновије
10
37
10
31
10
30
10
29
10
28
Тренутно на програму