Дјечак (14) пао са висине од 10 метара: Задобио тешке повреде кичме

23.06.2026 09:16

Коментари:

0
Ротација на возилу хитне помоћи.
Фото: Pixabay

Стравична несрећа догодила се синоћ на Новом Београду, када је четрнаестогодишњи дјечак тешко повријеђен након пада са висине од преко 10 метара.

Како сазнаје Телеграф.рс, тинејџер се у вечерњим сатима играо са групом другара на једном брду на Новом Београду. Према првим и незваничним информацијама, сумња се да је усљед тренутка непажње изгубио равнотежу и стрмоглавио се у провалију дубоку више од десет метара.

На лице мјеста одмах је стигла екипа Хитне помоћи, као и полиција.

полиција-Република Српска-лисице

Хаос испред кладионице: Претукао суграђанина, разбио врата, па напао полицију

"Дјечак је у сјвесном стању, али са видно тешким повредама, колима Хитне помоћи хитно транспортован у болницу. Дијагностиком је утврђено да је задобио тешке повреде кичме, односно озбиљне преломе пршљенова", наводи извор упућен у случај.

О овом језивом инциденту одмах су обавијештени надлежна полицијска управа, као и дежурно тужилаштво.

На мјесту несреће обављен је увиђај, а детаљна полицијска истрага утврдиће све тачне околности и мотиве који су довели до ове замало кобне дјечије игре.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: