Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Градишка полиција ухапсила је Д.Л. и Б.О. из Бањалуке због сумње да су починили кривично дјело угрожавање сигурности.
”Оштећени је јуче у 17.40 часова пријавио да су му Д.Л. и Б.О. упућивали пријетње по живот и тијело”, саопштила је ПУ Градишка.
Додају да је о свему обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бањалука, који је наложио да се по комплетирању предмета против осумњичених лица достави извјештај о почињеном кривичом дјелу.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
1 мј
0
Хроника
1 мј
1
Хроника
1 мј
0
Хроника
1 мј
0Најновије
19
32
19
20
19
12
19
09
19
07
Тренутно на програму