Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
САД воде "веома агресивне" преговоре са Ираном да би осигурале да Техеран не набави нуклеарно оружје, изјавио је амерички потпредсједник Џејмс Дејвид Венс.
"Слажем се са предсједником Доналдом Трампом да Иран не би требао да има нуклеарно оружје. Очигледно смо ангажовани у веома агресивном и веома ангажованом дипломатском процесу у покушају да осигурамо да се то не догоди", рекао је Венс новинарима.
Он је додао да у овом тренутку постоје и дипломатске и војне опције.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Свијет
1 мј
0
Свијет
1 мј
0
Свијет
1 мј
1
Свијет
1 мј
0Најновије
15
55
15
47
15
45
15
43
15
32
Тренутно на програму