Аутор:
АТВКоментари:
0
Тридесетдеветогодишња медицинска сестра из Пуле ухапшена је због сумње да је пацијентима у болници украла накит вриједан више хиљада евра.
Полиција је саопштила да је медицинска сестра починила шест тешких крађа од 16. децембра прошле до 5. марта ове године.
Она је искориштавала беспомоћност и тешко здравствено стање пацијената у болници и крала им различите комаде накита укупне вриједности више хиљада евра, преноси "Срна".
Полицијски службеници ухапсили су осумњичену јуче, а претресом просторија које је користила пронађен је дио украдених предмета.
Након криминалистичке истраге, уз кривичну пријаву предата је у притворску јединицу Полицијске управе истарске.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Регион
3 мј
0
Регион
3 мј
1
Регион
3 мј
0
Регион
3 мј
1Најновије
16
22
16
21
16
07
16
04
15
50
Тренутно на програму