Извор:
АТВ
Коментари:
7
Мађарски премијер Виктор Орбан истакао је након састанка са вршиоцем дужности предсједника Републике Српске Аном Тришић Бабић и предсједником СНСД-а Милорадом Додиком да му је увијек задовољством да разговара са пријатељима.
"Увијек је задовољство наставити разговор са пријатељима", написао је Орбан на "Иксу", уз објављене фотографије са састанка у Будимпешти.
🤝 Met with former President @MiloradDodik and Ana Trišić-Babić, President of Republika Srpska, in Budapest. Always a pleasure to continue discussions with friends. pic.twitter.com/0OvYUIsLLo
— Orbán Viktor (@PM_ViktorOrban) January 31, 2026

Република Српска
4 мј
0
Република Српска
4 мј
1
Република Српска
4 мј
4
Република Српска
4 мј
4Најновије
Тренутно на програму